Firma TIRAUTOPOL specjalizuje się w konserwacji i naprawie samochodów ciężarowych, a także naprawie przyczep i naczep produkcji zagranicznej. Naprawiamy Samochody ciężarowe Mercedes-Benz, MAN, Volvo, DAF, Iveco, Scania, RVI, ale pomożemy w naprawie samochodów ciężarowych i innych producentów.

Ponadto w naszym serwisie wykonujemy naprawy przyczep i naczep niezależnie od marki i roku produkcji. Działając na rynku od wielu lat, zebraliśmy zespół prawdziwych profesjonalistów w swojej dziedzinie i zainstalowaliśmy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny – dzięki temu możemy mieć pewność, że każdy samochód ma przyzwoity poziom konserwacji.

Zwracając się o pomoc do nas na stacji, otrzymasz poradę kompetentnych specjalistów, którzy regularnie odbywają staże i szkolenia. Ich doświadczenie i wiedza, umiejętność czytania i pisania oraz odpowiedzialność oznaczają gwarancję jakości i są najważniejszymi zasadami naszej pracy. Jesteśmy dumni, że nasi klienci wysoko cenią nas jako rzemieślników, którzy są w stanie szybko i fachowo poradzić sobie z naprawami na każdym poziomie trudności.

Oferując każdemu klientowi długoterminowy program partnerski w zakresie naprawy samochodów ciężarowych wiodących światowych marek:

  • zapewniamy dostępność naszego serwisu od 9.00 do 20.00;
  • udzielamy porad doświadczonego specjalisty;
  • oferujemy szeroki wybór części samochodowych w przystępnych cenach;
  • rozwiązywanie problemów w jak najkrótszym czasie;
  • gwarantujemy jakość wszystkich prowadzonych przez nas napraw.

Warszawska 1, 05-310 Kałuszyn

tirservis86@gmail.com